اخبار و رویداد‌ها

به برق افزار خوش آمدید

بنیاد ساختیم و فروشگاه برق افزار، به برق افزار خوش آمدید

به برق افزار خوش آمدید

جامعه فنی و مهندسی برق افزار با تنوع گسترده ای از کالا ها و خدمات در خدمت شماست؛ ما تصمیم گرفته ایم که تبدیل به بزرگترین وب سایت و پلتفرم خدمات فنی مهندسی اینترنتی در منطقه خاورمیانه باشیم و با تلاش و کوشش بتوانیم به تمام مشکلات و سوالات شما عزیزان پاسخ گو باشیم از این رو در سال 1399 شمسی تصمیم گرفتیم که با ایجاد بستر مناسب مستقل آموزشی و فروشگاهی با نام برق افزار  که با منظوری خاص و هدفند ایجاد شده اند. باشد تا این برنامه راهبردی را پیش ببریم و تا کمتر از 5 سال آینده این واحد فروشگاهی و بنیاد علمی به یکی از معتبر ترین مراجع آموزشی و تحقیقاتی در زمینه علوم مهندسی تبدیل شود. به طور خلاصه می توانیم این مجموعه را به این صورت  شرح دهیم :

  • برق افزار : یک فروشگاه تخصصی مهندسی که به طور جامع تمامی نیاز های فنی از قبیل ابزار، تجهیزات، خدمات و … را تامین کرده و به صورت پیوسته در حال به روزرسانی محتوا و خدمات است.
  • بلاگ افزار: وبلاگ تخصصی علوم مهندسی که  به طور جامع و تخصصی مهمترین اخبار، رویدادهای مهندسی را در همه شاخه ها پوشش میدهد؛ همچنین آموزش های تخصصی در خصوص نرم افزار، قطعه شناسی، تجربیات علوم مهندسی و تمامی آنچه که یک مهندس باید بداند را منتشر میکند. تمامی آموزش ها و اخبار  همواره در حال به روزرسانی است و هیچ هزینه ای در قبال آنها از شما اخذ نخواهد شد و تماما رایگان است. توجه داشته باشید که کپی برداری به هر نحوه از هر بخش یا بخشی از محتوای این وب سایت با ذکر منبع بلامانع بوده و در غیر این صورت تیم حقوقی برق افزار حق دارند که از شخص خاطی شکایت نمایند.
  • انجمن برق افزار: این انجمن برای پرسش و پاسخ شما عزیزان به وجود آمده است. تا به توانید سوال خود را به راحتی مطرح نمایید  و با هم فکری سایر مهندسین یا افراد با تجربه فنی به راه حل مناسب برسید، توجه داشته باشید که پاسخ های ارائه شده مورد تایید برق افزار نیست و ما ضمانتی در اجرای آنها نمی دهیم و در صورتی که به موضوعی کاملا واقف نبودید توصیه می شود قبل از امتحان آن حتما از متخصصین مورد تایید برق افزار مشورت بگیرید، همچنین قابل ذکر است که اعضای تایید شده از سوی مجموعه برق افزار نیز مطالب و آموزش هایشان مورد تایید هستند.
  • کارستون: کارستون متعلق به کسانی هست که تجربه و مهارت بالایی در حوزه مهندسی برق (برق کاری ساختمان، برق کاری صنعتی، اینترنت اشیاء، خانه هوشمند و…) که انگیزه و پشتکار بالایی دارند و به همین جهت به دنبال پروژه های جذاب قصد به چالش کشیدن خودشون دارن، کارستون بستری مناسب برای افزایش درآمد افراد ماهر است، در کارستون افراد میتونن پروژه ها رو برسی کنن و طبق شرایط خودشون پروژه ای که دلشون میخواد رو انتخاب میکنن. متقاضیان ماهر میتونن با مراجعه به این بخش اطلاعات شخصی و رزومه خودشون بارگذاری کنن تا اطلاعاتشون توسط ما برسی بشه و در نهایت عضو خانواده بزرگ و پر درآمد کارستون بشن. درضمن ما به صورت تمام و کمال هزینه دستمزد کارستونی های عزیز رو تضمین میکنه و به هیچ عنوان نیاز نیست نگران مباحث مالی باشید. چون با بهترین شرایط و راحت دستمزدتون به حسابتون واریز میشه.
  • کارستون کارفرما: کارستون کارفرما یه دپارتمان عالی برای کارفرماها هستش تا پروژه های ساختمانی، صنعتی و تعمیراتی و غیره رو که فرقی هم نداره کوچیک یا بزرگ باشه، به صورت فرصت های شغلی ویژه ارائه میدن، در اینجا پروژه مدنظر کارفرماها با مشخصات کامل و نقشه ها و اطلاعات لازم در کارستون کارفرما بارگذاری میکنن و متخصصین برق افزار با بررسی تمامی اطلاعات و مشخصات و با توجه به نرخ اعلامی نظام مهندسی، دستمزد انجام پروژه به کارفرما اعلام میشه. درصورت قبول کارفرما با هزینه اعلامی، در اولین فرصت متخصصان برق افزار به محل پروژه اعزام میشوند و با برسی محل، هماهنگی های لازم جهت شروع کار، با کارفرما انجام میشه و در صورت درخواست کارفرما تمامی کالاها و تجهیزات مورد نیاز پروژه توسط برق افزار تامین میشود و در غیر این صورت کارفرما باید در موعد مقرر کالاها و تجهیزات مورد نیاز پروژه را تامین نماید. در ادامه برق افزار متعهد میشود که پروژه در موعد مقرر و با بهترین کیفیت ممکن انجام گردد و در آخر به همراه کارشناس پروژه تحویل کارفرما میشود. درضمن کارفرمایان با خیال راحت از هزینه ای که پرداخت میکنن در قبال انجام پروژه در زمان مقرر اطمینان داشته باشن. این اطمینان رو برق افزار با پیگیری ها و نظارت های مکرر در محل پروژه برای کارفرمایان تضمین میکند.
author-avatar

درباره Soroosh.T

سروش ترابی صوفی املشی / مهندس رشته برق و الکترونیک از دانشگاه امیر المومنین/ سروش یه آدم جدی، سر سخت و شکست ناپذیره و البته بسیار مهربان است هیچ وقت با سروش های زندگیتون مخالفت نکنید! سروش یکی از بنیان گذاری های اصلی هر دو مجموعه ساختیم و برق افزار است و کوشش ها و تلاش سروش بود که سبب شد امروز در خدمت شما باشیم. " من از 12 سالگی به برق و الکترونیک و کامپیوتر علاقه مند شدم و از همان سال مشغول به فعالیت در حوزه طراحی شدم"