برق افزار پلتفرمی جامع و کامل در دنیای مهندسی

محاسباتی ، نصب ، ساخت تجهیزات، کالیبراسیون، تعمیرات و تاسیساتی خود را به ما بسپارید. ما اینجا هستیم که دقیق ترین و تمیز ترین اجرا را برای شما انجام دهیم.

خدمات چاپ سه بعدی fdm
چاپ سه بعدی و مدل سازی سه بعدی
تعمیرات تخصص بردهای صنعتی (اینورتر ها) و برد های وسایل خانگی | خدمات تخصصی
تعمیرات برد‌های وسایل صنعتی و خانگی
خدمات برش لیزری و طرح دهی بر روی فلزلات و چوب
خدمات برش لیزری و طرح دهی بر روی فلزلات
محسابت، برآور ها ، پروژه ها دانشجویی رشته های مهندسی
انجام نقشه کشی ها، برآورد ها و محاسبات گرایش های مهندسی
ساخت گجت های هوشمند و کاربردی برای شما
ساخت گجت و ابزارها به سفارش شما
نقشه کشی برق و برق کشی ساختمانی
برق کشی ساختمان و تعمیر تجهیزات ساختمانی
نراشکاری با پیشرفته ترین ماشین های cnc
تراشکاری و قالب سازی
برنامه نویسی تخصصی با تمام زیان های فعال همچون پایتوت و سی شارپ کالیبراسیون و تنظیم فیدبک های پروگرمی
برنامه نویسی و کالیبراسیون
ساخت وتولید متریال های جدید و انجام آزمایش های شیمیایی مجاز و تایید شده قانونی
ساخت متریال های قانونی

قوانین و شرایط استفاده از خدمات برق افزار

استفاده از خدمات تخصصی فنی و مهندسی برق افزار به منزله این است که شما با قوانین و شرایط این وب سایت موافقت نموده اید. همچنین برای آنکه شامل خدمات تخصصی برق افزار و یا ساختیم شوید باید در سایت ثبت نام نمایید. قابل ذکر است که خدمات ارائه شده توسط تیم برق افزار و ساختیم داری گارانتی و بیمه است تا از هر لحاظ خیال شما در خصوص خسارات ناشی از حوادث پیش بینی نشده آسوده باشد. قابل ذکر است که تمام تیم های خدمات فنی و مهندسی برق افزار و ساختیم از متخصصین حرفه ای و کار کشته تشکیل شده ؛ که سابقه کاری چندین ساله در حوزه تخصصی خود دارند.

قوانین و شرایط استفاده از خدمات برق افزار

  1. برق افزار هیچ مسئولیتی در قبال نام های مشابه  و متقلبین و استفاده کنندگان از نام و طرح برند برق افزار ندارد. و این وبسایت با آدرس  www.barghafzar.com مورد تایید است.
  2. کادر فنی و مهندسی برق افزار از حرفه ای ترین افراد در حوزه کاری خود انتخاب شده اند.
  3. تماس با هر یک از کارشناسان ما ویا در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی با هر یک از کارکنان برق افزار مجاز نیست و مورد تایید برق افزار نمی باشد؛ راه های ارتباط با ما فقط از طریق شماره های موجود در سربرگ و پابرگ وبسایت و روش های اعلام شده در صفحه تماس با ما است.
  4. خدماتی از قبیل ساخت متریال  و سایر فعالیت های پژوهشی در صورتی که نیاز به مجوز رسمی از ارگان یا مرکزی خاص باشد.  ابتدا باید توسط شما ( یا دفتر شما) اخذ گردد و پس از تایید توسط تیم حقوقی برق افزار به در خواست شما پاسخ داده خواهد شد.
  5. آماده سازی و یا اتمام هر پروژه تعریف شده در بخش خدمات تخصص در هر بخش  بسته به نوع خدمات زمان بر است . از این رو بعد از تایید پروژه و انجام پیش پرداخت پروژه در ابتدای کار قبضی با تخمین زمان ارائه پروژه برای شما صادر می شود. برق افزار متعهد می شود تا نهایتا یک هفته بعد از تاریخ اعلامی زمان تحویل پروژه درج شده روی قبض حتما پروژه را تحویل گرفته باشید در غیر این صورت به ازای هر روز دیر کرد مبلغی به عنوان جریمه از سوی ما  در حساب کاربری شما واریز می گردد.
  6. خدماتی از قبیل ساخت متریال و سایر خدمات پژوهشی صرفا تحقیقاتی بوده و در پایان گزارشی رسمی برای شما صادر خواهد شد و برق افزار هیچ مسئولیتی در قبال تولید انبوه و یا تحویل یا ارئه خروجی به صورت فیزیکی یا کالا ندارد. ( برای درخواست تولید انبوه باید ازقبل سفارش شما در قرارداد ذکر شده باشد)
  7. ثبت پروژه به ترتیب مراحل رو به رو است :1) ثبت درخواست 2) بررسی و کارشناسی اولیه توسط تیم متخصص ما 3) اعلام نتیجه کارشناسی اولیه و اعلام مدت زمان و هزینه 4) پرداخت پیش پرداخت و شروع کار پروژه 5) دریافت دوره ای نتایج  و مشاهده پیشرفت پروژه 6) تسویه حساب و  تحویل پروژه